Nezranit   Rozchodem

Rozchod nemusí být těžký

 

Víte, co je to paradox lásky?

 

Něco, co nás spojuje a zároveň nás dokáže rozdělit.

 A právě rozchod je jednou z těchto křižovatek v našem životě, kde se setkáváme s bolestí, ale také s obrovským potenciálem pro osobní růst.
 

Kdo říká, že konec musí být bolestivý?

 

Otevřete své srdce novým začátkům.
 Transformujte konec vztahu a udělejte z drama pozitivní příběh.

 

Pokud právě procházíte touto těžkou cestou, mám pro vás jedinečnou nabídku – kurz 

 

"3 Důležité Principy jak neublížit rozchodem"

Rozchod nemusí znamenat jen slzy a bolest.

 

Naopak, může být moudrým krokem k osobní svobodě a novým začátkem.

Můj kurz se zaměřuje na to, jak ukončit vztah tak, aby nedocházelo ke vzájemnému zranění, ale aby se otevřely dveře novým možnostem.

 

 

 

Čeká Tě:

 

  • Odbourání bolesti:
    Naučím vás techniky, jak nechat odejít bolest a zklamání spojené s rozchodem. Dáme vám nástroje, jak se vyrovnat s emocemi a postavit se k nim s láskou a porozuměním.
  • Transformace konce na nový začátek:
    Kurz se zaměřuje na to, jak překonat trápení spojené s koncem vztahu a najít v tomto konci nový smysl a energii pro nové začátky.
  • Otevření pro nový vztah:
    Naučím vás, jak vytvořit emocionální prostor pro nový vztah. Jak se neuzavírat před možnostmi lásky a přátelství, a naopak, jak otevřít své srdce novým zážitkům.

🌟 Proč právě já?

Můj kurz není jen o teorii, ale o pravdivých příbězích a reálných krocích k uzdravení tvojí duše.
 
 Naše komunita je založena na sdílení a vzájemné podpoře, a my věříme, že každý má právo na šťastný a plnohodnotný život, i po ztrátě.
 
Zde a teď můžeš udělat první krok k novému začátku. Vyplň formulář na této stránce a získej můj kurz společně s přístupem do uzavřené skupiny, kde jsou lidé s podobným osudem jako ty.
 
 Ukažme světu, že společně můžeme překonat i ty nejtemnější období života.
 
🤝 Nepřipouštíme ztrátu – Přijímáme Nový Začátek!

 Nenechám vás v tom samotné!

Vítej a čti dál

Nyní je čas obrátit novou stránku ve svém životě.
 
 Staň se mistrem svého osudu a objev, že život může být plný nových možností.

 Hodnota plná

69 € /  1 777  Kč

 NEJlevněji TEĎ a TADY:

7,99  €

199 Kč

 

Moje doporučení z praxe od vás 🙂

- Nenechávej si tuto stránku otevřenou jen tak, protože na ni zapomeneš

Mgr. Art Zuzana Hozhoni

Transformátorka
přináším proměnu

Reference na moje Programy

Milá Zuzko, Chci ti předně poděkovat za krásné online rituály, které jsem si postupně (téměř všechny zakoupila) a jsou mi velkým přínosem.

Děkuji.
Veronika

Zuzka ešte dotaz k tomuto kurzu: 

Prejst poctivo celý kurz mi trvalo viac ako mesiac a stálo to za to!

Množstvo z tvojho know how denne používam a som veľmi spokojný.

Vytvorila si ďalší skvelý kurz.

Ďakujem
Peťo

Ahoj Zuzanka,

som človek, ktorý ide do všetkého hŕŕŕŕŕŕŕ a potom ho to prejde.

Ale som veľmi prekvapená, vôbec som sa nemusela zatiaľ do niečoho nútiť. Jeden večer som už ležala v posteli a docvaklo, že som necvičila vyskočila som a cvičenie išlo jemnúčko a samo. A teraz pozerám videá ( mám trošku sklz bola som mimo internet) 

Ďakujem za možnosť zoznámiť sa s pokladmi, veľmi mi to vyhovuje a cítim sa super.

Dnes je 30 deň ako cvičím poklad od Teba a to je zázrak. Tak ako si ma našiel čchi-kung, ktorý mi vyhovuje jednoduchosťou a efektívnosťou, tak si ma našlo aj Tvoje cvičenie a je to neopísateľné.

Cítim sa spokojná, sama sebou a úsmev na tvári mám oveľa viac ako inokedy. A ťuklo mi ako som sa tvárila a žila dôležito a pritom ide o radosť zo života.

ĎAKUJEM. Alena Relovská

Čo konkrétne mi dal kurz Poklady života?
Naštartoval ma k tomu, aby som si vytvoril zoznam „Starostlivosť o seba a návyky“, kde poctivo denne cvičím takmer všetky tvoje poklady plus som si pridal ešte niekoľko zaujímavých cvičení a afirmácií z iných kurzov. Tento tvoj kurz bol pre moju pravidelnosť kľúčový, dokázal som prekonať moju klasickú lenivosť Fyzické, no zároveň aj nefyzické cvičenia sú pre mňa úplne skvelé, dávajú mi zmysel a preto ich aj rád cvičím. Tým, že ich cvičím denne, sa už po niekoľkých týždňoch cítim výrazne lepšie a mám viac energie a sily.
Naučil som sa používať Divoké písanie, ktoré sa dá aplikovať pri rôznych témach, výzvach. Som milo prekvapený, aká ľahká a zároveň efektívna je táto metóda. Využívam pri tom Tebou nahrané video so zvukmi mora na Bali.
Snažím sa nestrácať Čas a plánujem činnosti podľa priorít.
Začínam si viac všímať moje stravovacie návyky a postupne sa stravujem láskavejšie k môjmu telu. Používam už aj oregánový olej, ktorý si pridávam do nosnej sprchy, keďže aj moje nosné dutiny sú dosť citlivé
Cítim sa spokojnejšie, lebo konečne na sebe pracujem denne a teším sa z výsledkov už po krátkom čase.
Zuzka ďakujem za energiu, ktorú si venovala do tohto skvelého kurzu. Si pre mňa veľmi inšpiratívna a rezonujem aj s tvojimi názormi na celospoločenské dianie.
Toto možeš použiť ako spätnu väzbu/referenciu ak budes chciet.
Peťo P.

Ahoj Zuzanka, som človek, ktorý ide do všetkého hŕŕŕŕŕŕŕ a potom ho to prejde. Ale som veľmi prekvapená, vôbec som sa nemusela zatiaľ do niečoho nútiť, jeden večer som už ležala v posteli a docvaklo, že som necvičila vyskočila som a cvičenie išlo jemnučko a samo. A teraz pozerám videá ( mám trošku sklz bola som mimo internet) a keďže som cvičila druhú polovičku a prvú robila už naučene a nekontrolovala som to, zistila som, že asi 4 deň robím najprv zhadzovanie bremien a potom vlny energie. Intuícia. Tak mi to ide lepšie a ľahšie. Ďakujem za možnosť zoznámiť sa s pokladmi, veľmi mi to vyhovuje a cítim sa super. Dnes je 30 deň ako cvičím poklad od Teba a to je zázrak. Tak ako si ma našiel čchi-kung, ktorý mi vyhovuje jednoduchosťou a efektívnosťou, tak si ma našlo aj Tvoje cvičenie a je to neopísateľné. Zapisujem do denníčka rozpis prác a toľko za deň spravím, že sa sama čudujem. Cítim sa spokojná, sama sebou a úsmev na tvári mám oveľa viac ako inokedy. A ťuklo mi ako som sa tvárila a žila dôležito a pritom ide o radosť zo života. ĎAKUJEM. Alena Relovská
Alena Relovská
Čo konkrétne mi dal kurz Poklady života? Naštartoval ma k tomu, aby som si vytvoril zoznam „Starostlivosť o seba a návyky“, kde poctivo denne cvičím takmer všetky tvoje poklady plus som si pridal ešte niekoľko zaujímavých cvičení a afirmácií z iných kurzov. Tento tvoj kurz bol pre moju pravidelnosť kľúčový, dokázal som prekonať moju klasickú lenivosť 🙂 Fyzické, no zároveň aj nefyzické cvičenia sú pre mňa úplne skvelé, dávajú mi zmysel a preto ich aj rád cvičím. Tým, že ich cvičím denne, sa už po niekoľkých týždňoch cítim výrazne lepšie a mám viac energie a sily. Naučil som sa používať Divoké písanie, ktoré sa dá aplikovať pri rôznych témach, výzvach. Som milo prekvapený, aká ľahká a zároveň efektívna je táto metóda. Využívam pri tom Tebou nahrané video so zvukmi mora na Bali. Snažím sa nestrácať Čas a plánujem činnosti podľa priorít. Začínam si viac všímať moje stravovacie návyky a postupne sa stravujem láskavejšie k môjmu telu. Používam už aj oregánový olej, ktorý si pridávam do nosnej sprchy, keďže aj moje nosné dutiny sú dosť citlivé 🙂 Cítim sa spokojnejšie, lebo konečne na sebe pracujem denne a teším sa z výsledkov už po krátkom čase. Zuzka ďakujem za energiu, ktorú si venovala do tohto skvelého kurzu. Si pre mňa veľmi inšpiratívna a rezonujem aj s tvojimi názormi na celospoločenské dianie. Toto možeš použiť ako spätnu väzbu/referenciu ak budes chciet. Peťo p.
Peťo P.koučka
Milá Zuzanko, po včerejším zázraku ( přepisu l.o. ) mám pocit, že se mi srdce rozpíná a rozpíná a skoro se do mne nevejde. Jakmile se jen trochu soustředím, okamžitě cítím všechny své buňky jak se točí, vrtí, poskakují a tancují. A do toho si v duchu prozpěvuju :-))) Ach, to je krása. Telefonovala jsem dnes se synem a on říkal, že zním tak nějak jinak - prý čistě. A to je přesně ten správný výraz, jak se teď cítím. S obrovskou úctou a vděkem se skláním před tím, co jsi dokázala. Děkuji Ivana
Ivana matematička

Potřebujete pomoc?

Napište mi na zuzana@hozhoni.eu.

Jsem tu pro vás, ráda vám pomohu.