Zbývá poslední krok!

Dokončeno na80%

Děkuji za tvou registraci

K ODBĚRU MÝCH ZPRÁV

Abych ti mohla posílat zprávy, je potřeba ještě potvrdit tvou e-mailovou adresu ve tvé emailové schránce.

Právě teď do tvé e-mailové schránky míří e-mail s předmětem: "Jen rychlé ověření, že jste to skutečně vy". Za pár okamžiků již bude u tebe. 

Další zprávu ode mně dostaneš v den vysílání webináře, aby ti neutekl.

Následuj teď hned prosím tyto kroky:

 • 1
  KROK 1: OTEVŘI SVOU EMAILOVOU SCHRÁNKU A POTVRĎ SOUHLAS

Otevři prosím svou emailovou schránku, najdi email od "zuzana@hozhoni.eu" s předmětem "Jen rychlé ověření, že jste to skutečně vy". Pokud tento email nebudeš moci ani po pár minutách najít, podívej se také do složek "Hromadné zprávy", "Reklamy", "Promo" nebo "Spam".

 • 2
  KROK 2: PRESUŇ EMAIL ODE MĚ DO SLOŽKY DORUČENÁ POŠTA

V případě, že jsi nalezla email v některé ze složek "Hromadné zprávy", "Reklamy", "Promo" nebo "Spam", PŘESUŇ HO přetažením myší do složky "DORUČENÁ POŠTA" a můj email "zuzana@hozhoni.eu" si PŘIDEJ DO SVÉHO ADRESÁŘE. Jen tak zajistíš, že se ti nezatoulá žádná má důležitá zpráva a snadno najdeš odkaz na vysílání.

 • 3
  KROK 3: POTVRĎ, ŽE JSI TO TY

Otevři tento potvrzovací email a klikni na tlačítko "UDĚLUJI SOUHLAS".

 • 4
  KROK 4: A JE TO HOTOVO, AŽ BUDU PŘÍŠTĚ POSÍLAT NOVINKY ODE MĚ, DOSTANEŠ JE TAKÉ

Může se stát, že i tento email najdeš v některé ze složek "Hromadné zprávy", "Reklamy", "Promo" nebo "Spam", PŘESUŇ HO zase přetažením myší do složky "DORUČENÁ POŠTA" a můj email "zuzana@hozhoni.eu" si PŘIDEJ DO SVÉHO ADRESÁŘE. Jen tak zajistíš, že se ti nezatoulá žádná má důležitá zpráva a snadno najdeš odkaz na vysílání.

Nemůžete zprávu najít? Kontaktujte mě.