Transformatívny seminár

ZnovuZrodenie Komunikácie v Partnerstve

Bratislava

3. - 4. 8. 2018

víkend

Prepis limbického odtlačku

Prihlásiť sa 

Základ Partnerstva je Komunikácia

Jej nedostatok alebo nejasnosť komunikácie vedie k nezhodám a postupnému odcudzeniu, až odlúčeniu partnerov.

Pre koho je seminár vhodný?

Tento seminár je pre ľudí, ktorí sa chcú naučiť komunikovať v partnerstve láskyplným, otvoreným a rešpektuplným spôsobom.

Je určený pre jednotlivcov aj pre páry.

Seminár je vhodný pre ľudí, ktorí chcú zmeniť svoje návyky a začať komunikovať vedome = tak, aby vyjadrovali svoju pravdu a zároveň nezraňovali okolie.

Komunikácia prebieha na veľa úrovniach, nielen na slovnej. Často to, čo sa snažíme skryť alebo utajiť že sa v nás deje na emočnej úrovni komunikuje s tým druhým hlasnejšie, než to čo sa snažíme vyjadriť slovami. Jasná komunikácia prebieha vtedy, keď sú všetky naše zložky v jednote a vysielame jasnú správu do sveta. Vtedy je nás možné pochopiť.

Limbický zápis túto jasnosť nie vždy umožňuje. Vzhľadom na ranné zážitky života a ich zápis v našom mozgu môže byť naša komunikácia nejasná nevedome. Aj napriek najlepšiemu úmyslu môžeme vytvárať chaos.

Na seminári pochopíš a zmeníš korene spôsobu svojej komunikácie a dostaneš návod ako to zmeniť. Budeme pracovať aj s telom, uvoľňovať ho a zbavovať napätia. Uvoľnením obdaríme aj tvoju logickú časť mozgu Kortex, ktorý bude mať možnosť sa nasýtiť užitočných informácií, ktoré využijete v praxi a zároveň mu poskytneme oddych a uvoľnenie.

Čo Ťa na seminári čaká?

Prihlásiť sa 

POZITÍVNA ZMENA. 

V prvý deň ťa čaká zoznámenie, uvoľnenie, otvorenie tém a venovanie sa každému do hĺbky, aby sme mali jasno kam až siahajú korene tvojich komunikačných návykov. Zameriame sa na jednotlivé limbiclé zápisy a návyky, ktoré chcete zmeniť. A odhalíme prípadne ďalšie, súvisiace. Pri tom zažiješ pohyb, tanec, smiech, zábavu, hru, aha momenty, veľa zážitkov, informácií a dobrý obed 🙂 

Druhý deň Ťa čaká prepis Limbického odtlačku súvisiaci s tvojou témou. Je to bezpečný, hlboký a silný proces šitý na mieru každému účastníkovy zvlášť.  Tak aby sa v tvojom mozgu vytvorili nové neurónové prepojenia, ktoré ti umožnia komunikovať viac vedome, tak ako si želáš. Na záver dňa si osvojíš návody na to ako nový limbický zápis používať v praxi tak, aby priniesol pozitívnu zmenu.

POZITÍVNA ZMENA v tvojom systéme sa udeje na mieste. Ten zázrak sa stane vďaka Tebe a tvojej práci, vďaka môjmu tanlentu a vycibreným technikám, ktorými Ťa prevediem a skupine, ktorá celý proces podporí. Môj talent a dar spočíva v transformatívnej sile, ktorá ide do hĺbky a mení. Vynáša napovrch to čo bolo ukryté a nechcené, ale zároveň sa bez toho nemôže človek pohnúť ďalej na ceste svojho rozvoja. Ponoríme sa do hĺbky, vytiahneme z nej zabudnutý poklad a integrujeme do tvojho života. Ty sa o neho budeš následne starať. Tvojou úlohou pre zlepšenie komunikácie bude rozvíjať túto zmenu ďalej vo svojom živote prostredníctvom používania nového Limbického zápisu. Čo to konkrétne znamená pre Teba sa dozvieš na seminári.

Čo Ti seminár prinesie:

Rozkľúčovanie tvojho problému

Hlboké pochopenie a zmenu jeho koreňov

Zmenu Limbického zápisu

Pozitívnu zmenu komunikácie v tvojom partnerskom živote

Všetky organizačné informácie nájdeš v prihláške

Prihlásiť sa 

Teším sa na Teba / na vás

S láskou

Z.

Vypočuj si moju reláciu ORNAMENT 14 na tému Komunikácia v partnerstve:

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video