Zdarma

7 omylu ženy

Jak se vyvarovat 7 omylům ve vztahu?

7 Omylů, které se prolínají z dětství, do dospělého vztahu s mužem. 7 Omylů, kterých je potřeba se vyvarovat, pokud chceš pěstovat krásný vztah.

Desatero pro milující matky

10 důležitých věcí, které děláš špatně

Pro stávající a budoucí matky, které nechtějí opakovat chyby svých rodičů... Jak být s dítětem v lásce, přitom se nesedrat ve snaze o dokonalost... Chceš se dozvědět, které věci stačí lehce změnit? 

Co dělat v emocích

Rychlá Pomoc! I přesto, že si myslíš:
"Zase mě nebude poslouchat!"

2 tipy hned v praxi... Platí pro ženy i pro muže. Můžeš je udělat okamžitě. Nepotřebuješ extra školení. Stačí zjistit tuto základní věc a správně pochopit souvislosti.

Jak se změnit ve vztahu?

Když to už nechceš řešit zase rozchodem.

Už ti všechno to opakování situací ve vztazích připadá divné? Nechceš už to dál řešit zase rozchodem? Typy hned v praxi. Cesta jak, zlepšit svůj vztah. 

Jak mluvit v emocích

Jak komunikovat se svým partnerem, když jsi
 v emocích

Webinář pro Ženy ZDARMA. Dostaneš funkční návod... Funguje to, i přesto, že si myslíš: "To je zbytečný... On mě stejně nevyslechne..."

Zůstat nebo Odejít ?

Jak se rozhodnout? Co je správně?

(webinár pro muže)

I přesto, že teď nevíš, existuje cesta jak na to přijít... Odhalíš řešení, jak se mít krásně... i přesto, že Tě žena už odmítá, nalezneš cestu ke štěstí... 3 zásadní otázky ti odhalím na webináři = ty budeš vědět co máš dělat