Transformatívny, zážitkový seminár iba pre ženy - prepis limbických odtlačkov

ústredná téma seminára je: Sila ženy

ZnovuZrodenie Ženy

Blatinka

Hriňová Slovensko

28. - 31.5. 2020

štvrtok 17h - nedeľa 17/18h

 1. certifikovaná lektorka prepisu Limbického zápisu v ČR a SR

 

Na ženskej ceste je dôležitejšie dobre sa cítiť, než byť dobrá.

Vypočujte si moju rozhlasovú reláciu  ORNAMENT 06  na tému  Láska Ženy 

Prihláška

Malý, hravý test či je tento seminár práve pre Teba 🙂

Ktorá z možností vyjadruje to, čo chceš?

a) S vypätím všetkých síl sa sformujem do takje podoby, o akej si myslím, že by so mala spĺňať. 

b) Chcem si dopriať prepych byť takou individualitou a tak prirodzená, aká proste som. Mať sa rada a rešpektovať svoj nekonvenčný a „nedokonalý“ spôsob byť ženou a vychutnávať si ho. Som ochotná prekročiť svoj strach.

Výsledok testu:

a) na semiári by si nenašla to, čo hľadáš

b) tento seminár je pre Teba, posilní Ťa a posunie na ceste ženy vo svojej sile


Prihlásiť sa

počet miest je obmedzený

všetky potrebné info, včetne ceny nájdeš v prihláške


"Ako si prepojená s Matkou, tak si prepojená so sebou
Ako si prepojená so Sebou, tak si prepojená so životom
Ako si prepojená so Životom, tak si prepojená s láskou
Ako si prepojená s Láskou, tak si prepojená s mužom
Ako si prepojená s Mužom, tak si prepojená s otcom
Ako si prepojená s Otcom, tak si prepojená s Hojnosťou" Z.H.

 

ZnovuZrodenie Ženy je seminár pre ženy, ktoré sa chcú vzdať svojich strachov, svojich obmedzení. Pre ženy, ktoré chcú byť skutočne slobodné. Byť schopné riadiť sa sebou, svojou pravdou. Dávať viac váhu tomu, čo cítia ony samy, než tomu, čo hovoria ostatní. Je to seminár pre ženy, ktoré trápia ich vzťahy v živote a chcú to zmeniť. Či už ide o vzťahy s rodičmi, partnermi, deťmi, priateľmi, priateľkami ..., je to seminár pre ženy, ktoré chcú žiť inak a hľadajú cestu k trvalej, pozitívnej zmene.

Je to hlavne seminár pre ženy, ktoré chcú na sebe pracovať. Ženy, ktoré nečakajú, že za nich niekto niečo vyrieši, ale chcú objaviť vlastnú silu tvorivosti. Ženy, ktoré už majú dosť role podriadenej slúžky alebo tolerantnej, chápavej a poslušnej ženy v akomkoľvek vzťahu, ktorá raz za čas vybuchne, aby dala najavo svoju nespokojnosť, a potom sa zasa „ vráti do starých koľají“.

Skutočná podstata ženy tkvie v slobode jej prejavu.  Sloboda prejavu má silu vtedy, keď vychádza z jej vnútornej sily, z jej autentickosti a krásy. Z jej vlastnej pravdy. Každá žena má svoju pravdu, svoju vlastnú pravdu. Táto sloboda  a pravda je na ceste ženy zablokovaná, zastrašená a ponižovná.

Na seminári budeme tieto zápisy naslobody prepisovať a oslobodzovať svoju ženskú silu.

Prihlásiť sa

Cesta ženy je cesta ženskej sily, o ktorú sa môžeš oprieť za každých okolností.

V histórii a aj v súčasnosti táto sila nebola podporovaná, naopak, sila ženy bola obávanou kvalitou. Pre svet je ale veľmi dôležitá a nutná k rozvoju ľudstva. Sila ženy bola degradovaná na plodenie detí, na poslušnosť voči manželovi a ďalším autoritám. Ženina sila bola znásilnená v záujme moci a mocenských záujmov. Radosť ženy bola uväznená v službe pre rodinu, pre spoločnosť, pre slabších, pre tých, ktorí to údajne potrebujú. Šťastie ženy má silné a úzke mantinely určené spoločnosťou, kam sa žena musí vtesnať so svojimi túžbami, vášňou, nehou, múdrosťou a prirodzenosťou. Akokoľvek by sa ale chcela prispôsobiť, tak sa nezmestí, bude vyčnievať. Nie je možné túto silu skrotiť.

Ženu nie je možné napasovať ju do logických šablón a predpisov.

Väčšina žien na Slovensku nepozná samú seba. No dokonale pozná očakávania, ktoré od nej má jej okolie. Vie lepšie, aká by mala byť, než to, aká v skutočnosti je. Väčšina žien vie, čo by mala a nemala robiť, cítiť, čo musí ..., aby vyhovela, ale nevie, čo chce ona sama.

Seminár je pre ženy, ktoré chcú tento model zmeniť.

 

Prečo tento model ženy nasledujú?

Pretože od malička sú podmieňované pravidlami, čo sa smie a čo nie. Najskôr sú to rodičia. Začína to splodením a bytím v matke – prenatálne obdobie. Všetky pocity, ktoré matka zažíva, sa prenášajú na dieťa. V tehotenstve je extrémne dôležité, aby bola matka rešpektovaná, uctievaná a rozmaznávaná sama sebou a aj okolím. Aby bola v bezpečí a dialo sa len to, čo je pre ňu príjemné, prospešné a s čím ona sama súhlasí.

Aby nemusela vynakladať úsilie na ochranu svojich hraníc, práv, alebo aby presadila vlastné prianie a vôľu ... .

Pôrod je ďalším veľkým a významným míľnikom, ktorý určuje, ako sa bude dieťa, a potom z neho vyrastený dospelý človek správať v živote. Ako bude vstupovať do akcií, do vzťahov, ako bude začínať a ukončovať svoje aktivity a vzťahy. A aj to, aký budú mať jeho vzťahy priebeh.

Rodina a model rodiny, v ktorej dieťa vyrastá, sa zapisuje do limbického systému a jeho odtlačku – odtlačok modelu pôvodnej rodiny. Tento odtlačok hrá veľkú rolu vo vytváraní kvality života človeka.

Prihlásiť sa

Čo vás na seminári čaká?

Rituál ZnovuZrodenia
Budeme se venovať prepisu vlastného pôrodu
a prenatálneho obdobia na všetkých úrovniach mozgu tak, aby tento dôležitý medzník vášho života vytváral pevnú základňu pre láskyplný život - váš aj vašich potomkov. Pozrieme sa na to, ako ovplyvňuje pôrod našu schopnosť lásku prijímať a dávať.

Prekódovanie limbického odtlačku súvisiaceho s vašou ženskou silou a nastolenie vašej ženskej slobody.
Každá účastníčka bude mať možnosť porozumieť konkrétne svojmu limbickému odtlačku. Nastoliť zmierenie so svojím doterajším konaním prostredníctvom pochopenia súvislostí a koreňov svojho chovania. Nasleduje možnosť "prepisu" starých programov, ktoré vám bránia začať znova a inak vo vzťahoch. Tým si umožníte žiť skutočne zo srdca a naučiť sa jednať po novom.

Zmena svojho konania, návykov v praxi a kozmické zákony
Ďalšie štádium seminára bude venované možnosti naučiť sa, ako v živote nasledovať nový limbický odtlačok a dovoliť si žiť kvalitnejší život v súlade s túžbami svojho srdca. Dôležitým krokom bude osvojenie si skutočných zákonitostí života, kozmických zákonov a prelomenie iluzórnych predstáv o živote, ktoré nám boli viac či menej tlačené do podvedomia od prvých okamihov života. Naučíte sa, ako kráčať životom po ZnovuZrodení.

Účinné meditačné, relaxačné a katarzné techniky
Zbavujú nás napätia a vytvárajú kontakt s naším vnútorným priestorom pokoja a lásky, kde si môžeme odpočinúť sami v sebe, nabrať sily a byť v kontakte so svojou múdrosťou.

Ho´oponopono v praxi
Pochopíte skryté tajomstvo Havajského učenia srdca.
Naučíte sa jednoduché a veľmi účinné praktiky, ako čistiť nepríjemné emócie, situácie, následky svojich činov vzniknuté od počiatku vekov až podnes. Tieto techniky vám budú skvelými pomocníkmi v každodennom živote.

Zdroje ženskej sily

Naučíš sa ako sa starať o seba, o svoje ženské telo, ktoré je chrámom a potrebuje byť chránené a pestované. Naučíš sa, ako sa starať o svoje zmysly a pocity, ako ich vyjadrovať a byť šťastná. Naučíš sa ako sa starať o svoje emócie a myšlienky a byť dobre naladená.


Transformatívna strava a rodinná atmosféra

Súčasťou seminára je špeciálna transformatívna strava, ktorá podporuje vnútorné procesy limbického mozgu a prepisov. Bude vegetariánska, bez cukru a chemických prísad ... . Jedálníček vyberám osobne podľa stavu skupiny a procesov, aby sa telo regenerovalo a bolo v plnom prúde života. Strava je chutná, zdravá a sú v nej zastúpené všetky chute. Budete sa môcť inšpirovať aj v kuchyni - ako variť jednoducho, chutne, rýchlo a zdravo.

 

Prihláška

Všetky organizačné informácie nájdeš v prihláške

Teším sa na Teba / na vás

S láskou

Z.


Prihlásiť sa
počet miest je obmedzený
všetky potrebné info, včetne ceny nájdeš v prihláške

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video